UAB "2me" imonė dirba su daugybe projektų. Mūsų kompanijos šūkis – mes įgyvendisime bet kokį projektą ar sukursime išskirtinį sprendimą, bei užtikrinsime, kad viską atliksime būtent taip, kaip Jūs pageidaujate!
Uždaroji akcinė bendrovė "2me" įkurta 2008 m. pabaigoje.

UAB “2me” siekis yra tapti viena iš žinomiausių kompanijų Lietuvoje, diegiančių specializuotas kompiuterines apskaitos ir valdymo sistemas. Nors įmonė yra labai jauna, tačiau nuo pat įsikūrimo stegdamasi plėsti savo produktų ir paslaugų spektrą stiprina klientų pasitikėjimą bei ilgalaikį bendradarbiavimą su parneriais.

Pagrindinės mūsų įmonės kryptys tai verslo valdymo sistemos privačiam medicinos paslaugų sektoriui. Nuo 2009 metų pabaigos esame oficialūs "Centaur Software" atstovai baltijos šalyse. "Centaur Software" sistema Dental 4 Windows - tai žinomiausia ir populiariausia Odontologijos verslo valdymo sistema Australijos rinkoje kuri sparčiai skinasi kelią ir pabaltijo šalyse.

Pats svarbiausias mūsų įmonės tikslas - tapti Jūsų kolegomis, partneriais bei draugais, ir patenkinti net pačius nerealiausius Jūsų poreikius - siūlant geriausius sprendimus, kurie leis Jums padidinti darbo sėkmę bei užtikrins pelningą Jūsų verslą.

Šiuo metu "2me" kompanija sėkmingai veikia Lietuvoje. Tačiau taipogi bendradarbiaujame su partneriais kitose pabaltijo šalyse. Latvijoje ir Estijoje. Mūsų kompanijos vizija – mūsų prižiūrimomis sistemomis naudojasi sėkmingiausiai ir sparčiausiai augantys klientai, kurie vertina mūsų sprendimų funkcines galimybes, patikimumą, stabilų darbą ir pateikiamas naujoves.
   
 


© 2011 UAB "2me" Visos teises saugomos